13 Niedziela Zwykła

1. Kończy się miesiąc czerwiec. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 15.30 a jutro i we wtorek po Mszy świętej.

2. W poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Piotr i Paweł nazywani filarami Kościoła ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie w latach sześćdziesiątych pierwszego stulecia. Polecajmy w tym dniu modlitwie cały kościół zwłaszcza osobę ojca świętego Franciszka

3. W środę zapraszamy również na mszę św. wspólną połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Pamiętajmy o spowiedzi św. i komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. W piątek święto św. Tomasza, Apostoła. Tomasz, zwany także Didymos, czyli Bliźniak, należał do ścisłego grona Dwunastu Apostołów. Miał głosić Ewangelię najpierw Partom (obecny Iran), a następnie w Indiach, gdzie też poniósł śmierć męczeńską w 67 r.

6. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we mszy św. niedzielnej podczas naszego letniego urlopu. Wszystkim wybierającym się na urlop i naszym drogim dzieciom, które rozpoczęły wakacje życzymy wspaniałego wypoczynku.