3 Niedziela Wielkiego Postu

Przeżywamy dzisiaj 3. Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dzisiaj na godz. 15.00, po nim o godz. 15.15 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. W tym roku Słowo głosi do nas kr. Robert Michałek, wikariusz Parafii Matki Bożej Różańcowej w Krakowie – Skotnikach.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych po Mszy św. o g. 15.30.

W środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną o g. 15.30 połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 15:00 i o 17:00 szczególnie pacjentów oddziałów uzależnień. Także w tym dniu przypada trzeci miesiąca – na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o g. 15.30.  Za publiczne odprawienie tego nabożeństwa Drogi Krzyżowej uzyskać można odpust zupełny.

W naszej Archidiecezji od Środy Popielcowej trwa okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Potrwa on do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli w tym roku do 4 czerwca. Przypominamy, aby zadbać w tym czasie o spowiedź świętą i Komunię.

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami w tej świątyni się modlą. Bardzo serdecznie dziękujemy pewnej osobie za wysoką ofiarę na remont ołtarza. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej kaplicy składamy z serca płynące Bóg zapłać! 

Ks. dr hab. Jan Klimek, Rektor i kapelan szpitala
Ks. dr Grzegorz Wąchol, kapelan szpitala