28 Niedziela Zwykła

Przeżywamy dziś XXVIII Niedzielę Zwykłą i jednocześnie wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa. W dniu dzisiejszym obchodzimy też 22. Dzień Papieski. Pan Jakub Wachowiak, którego serdecznie witamy, stypendysta fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia na mszach św. wygłasza dla nas świadectwo. Na wspólny różaniec zapraszamy dziś o godz. 1530.

We wtorek po mszy św. o 1530 zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych z odczytaniem wypominków rocznych i z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące połączone z różańcem św.

W środę wspomnienie bł. Jana Beyzyma, zakonnika, którego relikwie od roku posiadamy w naszej kaplicy. W środę zapraszamy też na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz z różańcem św. o 1530.

We czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

W sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. 

Msze św. w tygodniu odprawiamy codziennie o 1530 i 1800. W niedziele zapraszamy na msze św. o 900, 1000 i 1600. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy w tygodniu po mszy św. o 1530 a w niedzielę o 1530 czyli przed mszą św. popołudniową.  

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej kaplicy, którzy w jakikolwiek sposób nas wspierają składamy z serca płynące Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i orędownictwa naszej Patronki i Królowej.   

Ks. dr hab. Jan Klimek, rektor i kapelan szpitala
Ks. dr Grzegorz Wąchol, kapelan szpitala