2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Przeżywamy dzisiaj 2. Po Narodzeniu Pańskim, jednocześnie to pierwsza niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na ogrzewanie naszej kaplicy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych po Mszy św. o godz. 15.30.

W środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną o g. 15.30 połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Msze św. w tym dniu wg planu niedzielnego: o g. 9.00, 10.00 i 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. możliwość spowiedzi od g. 15.00. Po Mszy św. o 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W niedzielę za tydzień będziemy przezywać święto chrztu pańskiego. Kończy się wtedy okres Bożego narodzenia.

Po Uroczystości Trzech Króli planujemy zorganizowanie Mszy św. kolędowych. Podzielimy teren rektoratu na trzy rejony i zaprosimy mieszkańców w poszczególne dni. Dokładny plan tych Mszy ogłosimy w czwartek – w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczymy na stałe – roczne opłaty na dom księży emerytów, Uniwersytet Papieski, seminarium duchowne oraz pomoc misjonarzom. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z nami w tej świątyni się modlą. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej kaplicy składamy z serca płynące Bóg zapłać! Prosimy także o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania spraw administracyjnych związanych z nasza kaplicą i możliwością pozyskania środków finansowych na jej remont.

Ks. dr hab. Jan Klimek, Rektor i kapelan szpitala
Ks. dr Grzegorz Wąchol, kapelan szpitala